Майстерні по пошиву одягу, ательє (7)

Weles Atelier

м.Ужгород, вул. Заньковецької, 68Д
Зачинено
Weles Atelier

Weles Ательє

м. Ужгород, вул. Бестужева, 9
Зачинено
Weles Ательє

Ательє по пошиву одягу

м. Ужгород, вул. Швабська, 68
Зачинено

Ательє "Альона"

м. Ужгород, вул. Корзо, 7/9

Салон-ательє "Dress-code"

м. Ужгород, вул. Собранецька, 84
+38 (0312) 64-41-87, +38 (063) 297-16-27

Швейне ательє

м. Ужгород, вул. Минайська, 9

Улюблені предмети гардеробу є у кожного і всім хочеться продовжити їх життя. 

Повернути привабливий вигляд вашому одягу можна тільки в тому випадку, якщо звернутися до справжніх професіоналів. Якщо ж вибрати ательє неправильно, то в результаті можна отримати абсолютно знищену річ або зовсім не ту модель, яку хотілося.

Чому не варто довіряти речі будь-якому ательє?

Знайти хороше ательє не легко, але результат вартий того часу, який може піти на пошуки. Безліч невеликих майстерень, які надають послуги ремонту та пошиття одягу в Ужгороді, допускають такі помилки при організації роботи:

  • набирають персонал з мінімальним досвідом роботи або зовсім без нього;
  • використовують ненадійне швейне обладнання;
  • закупляють найдешевші витратні матеріали та фурнітуру.

В результаті невмілі кравчині псують тканини, так як не знають особливостей догляду та обробки кожної з них. Деякі тканини «тягнуться» під час виконання швів на швейній машинці, тому працювати з ними потрібно тільки вручну. Не знаючи цього, можна зіпсувати одяг, пошитий з таких матеріалів. Навіть такі дрібниці, як неправильно підібрані по товщині нитки і голки можуть стати причиною псування речей.

Досвідчені кравчині в ательє «Альона» чи «Гламур» в Ужгороді, де здійснюють всі види ремонту та пошиття одягу, не допустять таких помилок.

Якщо ви хочете збільшити свій гардероб новим брендовим одягом, професійні майстри в ужгородській швейній фабриці «Парада» для вас зможуть пошити будь-яку ексклюзивну річ.

Щоб ваші речі довго зберігали належний зовнішній вигляд, вибирайте тільки хороший сервіс з пошиття та ремонту одягу і довіряйте тільки досвідченим майстрам. Дбайливе ставлення і професійний підхід - це те, що вам потрібно.

 

Статті

Основні критерії вибору ательє

Основні критерії вибору ательє

В Ужгороді безліч великих ательє з пошиття та ремонту одягу. Щоб користуватися їх послугами вам було зручно і комфортно, вибирати слід ті, які розташовані у вашому районі. Але не потрібно бігти в перше зустрічне ательє тільки через те, що воно розташоване близько до вашого дому. Перед тим, як довірити життя своїх речей рукам майстра, зверніть увагу на такі нюанси:

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close