Авто / мото послуги

Авто-мото реставрація

.Покраска авто-мото техніки.
.Нанесеня аерографії
.Аквапринт,реставрація авто-мото пластику
Пропозиції | 15.08.2016
договірна

Газсервіс — "LPG Center"

Газобалонне обладнання (ГБО) 4-го покоління.
Приватне підприємство «ГЛАДІАТОР» — автогазсервіс LPG Center, м. Ужгород, виконуе монтаж газобалонного обладнання (ГБО) на всі види транспортних засобів, за винятком дизельних автомобілів.

Автогазсервіс — LPG Center гарантує, що на Ваш автомобіль буде встановлено найкраще газобалонне обладнання та допоміжні матеріали від провідних європейських виробників.

Наші майстри пройшли повний курс навчання в сертифікованому центрі по монтажу газобалонного обладнання м. Донецьк і отримали відповідні сертифікати монтажника ГБО.

Ми забезпечимо кращий і, безумовно, найбільш професійний підхід при встановленні ГБО на Ваш автомобіль .

На все встановлене обладнання діє гарантія 1 рік. Протягом усього гарантійного періоду LPG Center виконує гарантійні зобов’язання в повному обсязі.
Пропозиції | 27.01.2015
585 USD

автокилими

Для виробництва килимків використовується спеціальний автомобільний ковролін на шипованной гумовій основі, виробництва Бельгії і Голландії. Килими представлені на всі моделі автомобілів і великій колірній гаммі. Автокилимки - це необхідні аксесуари для автомобіля, які дозволяють захистити салон від вологи та бруду, при цьому гармонійно доповнюють інтер'єр салону. Автокилимки нашого виробництва призначені для всесезонного використання при будь-яких погодоних умовах. Килимки мають армовану гумову основу з шипом, що запобігає ковзанню килимка по салону. Також використовуються кріплення, вони надійно фіксують килимки.На килимку наноситься логотип автомобіля, методом вишивки.Водійський килимок має додаткову накладку під п'яту (підп'ятник). Накладка не псує зовнішній вигляд килимка, збільшує його термін служби в місці контакт із взуттям, і при цьому не псує саму взуття.
Пропозиції | 17.06.2011
350

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close