Будівництво / ремонт

Трос нержавіючий 5 мм А2

Нержавіючий трос - це металевий канат, в основі якого знаходиться спіральний дріт. Якісний тонкий дріт серцевини в процесі виготовлення скручується по спіралі між собою і перетворюється на гнучкий і надійний трос. Нержавіючі троси виготовляються згідно з ГОСТом 18143-72, що значно підвищує експлуатаційні якості нержавіючого тросу та збільшує жаростійкість сталі. Головна мета нержавіючого троса – надійне з'єднання вантажу та підйомної конструкції, так само його використовують для свердловинного насоса. Щоб збільшити термін служби та забезпечити міцність нержавіючого троса в процесі виробництва, його обробляють спеціальним антикорозійним складом.
Трос із нержавіючої сталі, завдяки своїм механічним властивостям, економічно ефективний, безпечний у застосуванні, стійкий до перепадів температур, вологості та шкідливих речовин. Існує два основні види нержавіючих тросів – марка сталі А2 та А4. Нержавіючий трос з маркою сталі А2 стійкий до дії прісної води, часто застосовується у свердловинах. Трос із маркою стали А4 високостійкий до впливу морської води та кислот, тому він часто застосовується в хімічній промисловості, а також у харчовій. Трос із нержавіючої сталі активно використовується в морському судноплавстві, басейнах, зовнішній рекламі, машинобудуванні, в тягових та підйомних пристроях та для свердловинного насоса.
Продам | 26.12.2022
62

Димоходи з жаростійкої нержавіючої сталі

для гільзування комину, від діам. 100 мм. Львів поштою. Ціна за 1 м/п. від
Продам | 14.06.2013
69 грн.

Залізобетонні вироби

Пропонуємо повний спектр залізобетонних виробів. Товар сертифіковано. Зручні умови співпраці. Індивідуальний підхід до клієнта. Запрошуємо до співпраці.
Продам | 09.04.2013
ціна договірна

Двері

Фірма виготовляє натуральні дерев'яні двері зі сосни, вільхи або дуба як під індивідуальний розмір, так і стандартні. Великий вибір форм дверей та кольорів. Виїзд до клієнта, консультація, заміри, доставка - БЕЗКОШТОВНО. Гарантія - 1р. Формуємо дилерську мережу!
Продам | 17.10.2012
500

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close