Продаж землі

Участок 15 сот. начяло с. Корытняны

Продается участок 15 сот. начяло с. Корытняны. Времянка, госпристройка, молодой сад, виноградник.
Продам | 10.04.2016
договірна

продам земельну ділянку

Продам приватизовану земельну ділянку 2,4 га, кадастрова реєстрація, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Ціна однієї сотки 500 дол. США. Ділянка розташована на рівнині на відстані 1 км від крайньої вулиці м.Тячів, Закарпатська область. До асфальтної дороги, газопроводу, ел трансформатора 1 км. Відстань до садів, лісу, гір - 0,8 км. До річки Тиса 4 км. На річці доцільно організовати відпочинок, ловлю риби, катання на лодках і інші водні види відпочинку для відпочиваючих.
В зимовий період тут доцільно організувати лижний, саночний і інші види відпочинку. На ділянці доцільно побудувати базу відпочинку із збірних деревяних будинків, або підприємство. Можу оказати допомогу в пошуку підприємства яке виготовляє ці будинки а також будівельної бригади та спеціаліста, який буде забезпечувати всі будівельні роботи. На відстані 30 км знаходиться відома Українська алергологічна лікарня та рядом солені озера, на відстані 30 км знаходиться відомий санаторій Шаян, на відстані 35 км від м.Тячів знаходиться географічний центр Європи. Закарпатська область межує із 4-ма країнами Євросоюзу. м.Тячів межує із Румунією. Для довозки відпочиваючих в ці та інші місця Закарпаття доцільно придбати мікроавтобуси враховуючи географічне розташування унікальну природу закарпаття чисті річки чисте повітря санаторії бази відпочинку, бажаючих закордонних туристів а також українських відпочивати буде в достатку враховуючи перспективу вступу України до Євросоюзу.Продам | 15.11.2014
120000$

земельна ділянка

продам земельну ділянку під будівництво біля дороги/ всі комінікації є поруч./ приватизована. 1000 у.о./сот. у с Тарнівці Ужгородського району (5 км від ужгорода)
Продам | 14.01.2014
1000 уо

Земельна ділянка

Продам зем.ділянку у м.Ужгород, 0,8сот.по вул.Берчені(2ярус), до пл.Корятовича 5хв. ходу.
Продам | 07.06.2010
договірна

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close