Краса / здоров'я

Спірулина Douan № 360 імунітет, ГРВІ, ГРЗ, вага, вітаміни, мінерали

Склад спіруліни Доюань:
- білок (до 70%);
- амінокислоти;
- вітаміни;
- мінерали та мікроелементи;
- природні пігменти;
- жирні кислоти.
Схуднення за допомогою спіруліни Douan відбувається наступним чином: прийнявши кілька таблеток (2-4 шт.) за півгодини до їжі, людина вже не відчуває сильний голод, так як білкова субстанція, що входить до складу спіруліни, обволікає шлунок. Тому будь-яке переїдання виключається, отже, знижується вага.
В Японії ми можемо спостерігати велику кількість літніх людей, які не мають проблем зі здоров'ям. Обгрунтуванням цього, на думку вчених, є правильне харчування, якісні продукти, а також регулярний прийом спіруліни. У майбутньому, якщо виникне харчової криза, ця добавка стане прекрасним виходом з важкої ситуації і зможе в повній мірі замінити звичайну їжу.
Існує думка, що спіруліна здатна уповільнювати процес розвитку багатьох вірусних, а також ракових захворювань. Сильний імунітет, укріплений за допомогою корисних компонентів, що містяться в водорості Спіруліна, стане потужною перешкодою на шляху всіляких інфекцій.
Форма випуску Спіруліни Доюань: 360 таблеток по 0.25 гр (20 пакетів по 18 шт.)
Більш детально про таблетовану Спірулину Douan на сайті БиоАниОзон (гул на допомогу або посиланя в листуванні)
Продам | 20.02.2018
260

Чарівні очищаючі вагінальні тампони кульки Доюань

Пропоную те, що повинна мати (must have) кожна Леді. Це оздоровчо-профілактичні вагінальні тампони Douan (або точніше - кульки для очищення). До складу тампонів входять спеціально підібрані трави, які в своєму поєднанні дають приголомшливі ефекти очищення організму та відновлення жіночого здоров'я. Фітокомпоненти, що входять до складу кульок для чищення не тільки вбивають і пригнічують розвиток бактерій, а й покращують регенерацію тканин, прискорюють загоєння, сприяють нормалізації гормонального фону, кровообігу, внутрішньої секреції, метаболізму в статевих органах і, як наслідок, - поліпшення кольору обличчя, зволоження шкіри , і навіть розгладження зморшок. Адже не секрет, що зовнішній вигляд жінки, свежеть шкіри, колір обличчя безпосередньо залежать, в тому числі, і від здоров'я її сечостатевої системи. Поліпшують кульки і якість статевого життя, чим скріпляють сім'ю. Детальніше про вагінальні тампони Доюань з відео на сайті БиоАниОзон (див. посилання) або телефон для замовлення 063 754 0355 (callback).
Продам | 15.02.2018
43

Чан "Карпати"

Чан "Молодильний", восьмигранний 2м/2.17м, орієнтовно на 8 чоловік, товщина метала 7мм, пофарбований жаростійкою силіконовою фарбою "тіккуріла термал", внутрішнє оздоблення виконується з дуба, вільхи, або липи пропитаних льняним маслом, або воском, барстійка-столешня для напитків (червоний смерек, дуб, або бук), в днищі знаходиться отвір для зливу і підпитки води. В додатку ідея заварника для різних трав і креслення високоефективної печі для скорішого і економного нагріву води. Термін виконання замовлення 8 діб.
Продам | 10.10.2017
32000

Женский возбудитель Silver Fox (Сильвер фокс)

Высокоэффективное средство для женщин, которые уже и забыли, что такое страсть и желание!Необходимый препарат для мужчин, которые хотят легко соблазнить любую женщину! Всего через 5 минут после выпитого чудо-порошка, начинается стимулирование сильного желания у женщин, и она уже готова к долгим и продолжительным ласкам. А так же вы можете приобрести упаковку (12 шт./ 550 грн)
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Доставка через Новую Почту
*Без предоплаты
*Бесплатная консультация
*Анонимность гарантируем
*В ассортименте магазина есть и другие возбудители
Продам | 19.01.2017
70

Капли Молот Тора возбудитель для повешения потенции

Drops Hammer of Thor– эффективное сильнодействующий возбудитель, имеющее долгосрочный эффект.
Молот Тора оказывают на организм такое действие:
-усиливают половое желание
-укрепляют эрекцию
-половой акт становится в несколько раз продолжительнее
-усиливают ощущения акта.
-улучшают иммунитет
-улучшают общее самочувствие организма
-снимают усталость (как умственную, так и физическую)
-повышают работоспособность
-помогают увеличить и укрепить половой член
Капли молот тора применение Ко всем этим его плюсам, у него есть и иные преимущества перед остальными препаратами, влияющими на потенцию. Очень удобная форма выпуска позволяет употреблять всего несколько капель в день, чтобы быть всегда в полной боевой готовности.
Доставка по всей Украине
*В ассортименте магазина есть и другие возбудители
*Без предоплаты
*Бесплатная консультация
*Анонимность гарантируем
*Работаем без выходных
Продам | 15.01.2017
275

Крем Power Life XXL для увеличения полового члена и продления полового акта

Крем Power Life XXL разработан для увеличения полового члена и заметного усиления потенции. В его составе натуральные компоненты, следовательно, риск аллергических реакций при контакте с чувствительной кожей сведен к минимуму. В результате использования продукта, половой член увеличивается как в длину ( 2-3 см.), так и в объемах (около 40%).

Спустя несколько применений, мужчина сможет лучше контролировать течение полового акта: при необходимости увеличивать интенсивность, скорость фрикций, продолжительность соития. Даже при длительном половом акте твердость органа остается предельной, а кульминационный момент чувствуется в несколько раз острее.
Доставка по всей Украине
*В ассортименте магазина есть и другие препараты.
*Без предоплаты
*Бесплатная консультация
*Анонимность гарантируем
*Работаем без выходных
Продам | 10.10.2016
280

Пристрій BEMER ІІІ-го покоління (мікроциркуляція крові)

Скажіть ТАК терапії BEMER.
Пристрій BEMER використовують у допомозі при лікуванні (швидше лікування, кращий ефект у лікарств), у профілактиці та лікуванні хвороб старечого віку, у реабілітації, для запобігання хвороб і так же у спорті (для підвищення продуктивності) .
Скажіть так здоров’ю, лікуванню та життєвій енергії.
Дистриб’ютор в Україні – ТОВ «Бемер Україна»

Продам | 25.02.2014
договірна

Циркулярный душ

Циркулярный душ

Установка для циркулярного душа предназначена для проведения лечебного и профилактического массажа с помощью игольчатых водяных струй. Лечебное воздействие большого количества игольчатых водяных струй приводит к воздействию на центральную нервную систему, усилению кровообращения, способствует интенсивному удалению подкожных жировых отложений.

Устройство изделия: изделие состоит из шести вертикальных стоек, которые сверху вниз соединены кольцевими трубами. На верхней кольцевой трубе имеется приспособление для крепления эластичной шторки. На нижней кольцевой трубе размещены четыре ножки с резиновими опорами, штуцер для подвода воды 4, с наружной резьбой, два кронштейна для крепления установки к полу. Все елементы констуркции изготовлены из нержавеющей стали.

Технические данные:

Габаритные размеры:

- высота 1680 мм

- диаметр 980 мм

Масса не более 30 кг

Подвод воды - 1/2

Эксплуатационные данные:

Давление в подводящем трубопроводе 4-5 Ват

Рабочее давление 3-4 Ват

Контакты: 0673346789 Наталья Андреевна
Продам | 26.04.2012
5 500 грн

солярий

Солярий TAN CAN 8000

Технические характеристики:

Лампы: 48x16WUVA рефлекторные лампы

Мощность: 8600 W

Предохранитель: 3x16 A

Напряжение: 3NAC 400V

Кабель 5x1,5 mm2

Размеры:

- наружние размеры: p { margin-bottom: 0.21cm; }Ø 1,1м; высота 2, 45м

- внутренние размеры: p { margin-bottom: 0.21cm; }Ø 0,88м; высота 2м

Вытягной шланг: p { margin-bottom: 0.21cm; }Ø 300 mm


Контакты: 0673346789 Наталья Андреевна
Продам | 26.04.2012
15 000 грн

L'ambre

Мы предлагаем французские духи напрямую от производителя, гарантируя тем самым не только высокое качество, но доступные цены и возможность начать свой бизнес в Ламбре! Какая стоимость духов? Духи 20 мл (жен.) = 180грн. Парфюмерная вода 50 мл (жен.) = 210грн. Туалетная вода 50 мл (муж.) = 210грн. Все ароматы L’ambre принадлежат к классу А – самый высокий класс духов,в оригинальных упаковках и состоящий более чем на 90% из натуральных ароматических компонентов.
Продам | 07.06.2010
от 25 до 255грн

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close