Довідник фаст-фудів Ужгорода (9)

Служба доставки піци "Primo Pizza"

88000, Ужгород, вул. Легоцького, 19а
Зачинено
Служба доставки піци "Primo Pizza"

Фаст-фуд "ChickenHUT"

88000, Ужгород, вул. Легоцького, 19а
Зачинено

Фаст-фуд "ChickenHUT"

м. Ужгород, вул. Новака, 2
Зачинено

Prosto xavka

Ужгород
Цілодобово
Prosto xavka

Кав'ярня "Франс.уа"

м. Ужгород, вул. Корзо, 13
Зачинено

Кафе-млинцева "Ням-Ням"

88000, Ужгород, просп. Свободи, 35
Зачинено

Ресторан швидкої їжі “Крила”

м. Ужгород, площа Театральна,11
Зачинено
Ресторан швидкої їжі “Крила”

Фаст-фуд "Fast Food у Лєри"

м. Ужгород, вул. Капушанська, 136
Цілодобово

Фаст-фуд "Шіковно"

м. Ужгород, пл. Жупанатська, 18
Зачинено

У постійному робочому ритмі не завжди виходить поїсти в спокійній обстановці. Частіше ми обідаємо в поспіху, а іноді і перекушуючи на бігу. І тут на допомогу приходить фаст-фуд, до якого склався чіткий стереотип – шкідливо, калорійно і взагалі призводить до ожиріння.

Якщо говорити про звичні гамбургери, картоплю фрі і солодкі газовані напої, то це правда. Але поступово ситуація змінюється в кращу сторону. І тенденція здорового способу життя задає курс на правильне харчування і корисні страви, навіть коли мова йде про швидку їжу.

Більшість з нас вважають фаст-фуд чимось шкідливим, хоча це не зовсім так. У буквальному перекладі з англійської це означає «швидка їжа». І головне питання в тому, щоб заощадити час, при цьому не знижуючи якість готової страви. Це можливо зробити навіть у рамках здорового харчування, зовсім не порушуючи його принципів. Досить вибирати продукти, які не просто насичують організм, але і приносять йому користь. Як це зробити?

Наприклад, віддавати перевагу свіжим салатам, сендвічам з цільнозернового хліба з овочами, легкому супу-пюре і тому подібне. І це далеко не весь перелік корисної, але при цьому швидкої їжі в умовах великого міста. 

В Ужгороді є багато закладів, де можна швидко і корисно поїсти. Наприклад, кафе «Ням-ням», яке працює у форматі фаст-фуду, де фірмовою стравою є млинці – солодкі, солоні, м’ясні та вегетаріанські. У піцеріях  «Фламінго» чи «Колізей» втамувати голод можна смачною італійською піцою. Любителі суші можуть швидко і смачно перекусити, замовивши їх в суші-барах Ужгорода чи завітавши туди. 

Статті

Плюси і мінуси фаст-фудів

Плюси і мінуси фаст-фудів

Перекус на ходу став звичним для людей, які постійно поспішають. Але варто пам'ятати, що фаст-фуд має не тільки плюси - швидко і доступно, але і мінуси.

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close