Новобудови Ужгорода (2)

Бучко Галина

88000, Ужгород, вул. Собранецька, 89
+380955533397 +380976646505 viber
Зачинено
Бучко Галина

Порада

пл. Ш.Петефі 4
0502794413, 0508489252

Ринок нерухомості в Ужгороді ніколи не був таким активним, як протягом останніх років. Багато забудовників вже давно перейшли від штучного будівництва до зведення цілих мікрорайонів з розвиненою інфраструктурою – так зване містечко в місті.

Та досить часто виникають суперечки на рахунок того, яке житло все-таки краще – первинне чи вторинне. Розглянемо недоліки та переваги обох варіантів.

Вторинний ринок характеризується більшою економією коштів. Саме цей фактор часто стає вирішальним у виборі квартири для багатьох потенційних покупців. Вторинне житло має і ряд інших переваг - обжитий район, зелені насадження, стан, готовий для проживання і т.д. 
 
Зазвичай старі квартири розташовані у центральних частинах міста, в той час як новобудови в центрі міста будуються вкрай рідко і коштують дуже дорого, що також є неабиякою перевагою. 

Недоліками вторинного ринку можна назвати малі габарити квартир та  незручні планування.

Первинний ринок житла відображає протилежну картину. Райони, в яких будуються новобудови зазвичай малообжиті, інфраструктура тільки закладається, зелені насадження молоді або зовсім відсутні, і в багатьох випадках квартири у новобудовах вимагають попередньої обробки. Але всім цим недолікам передує хороша перспектива проживання у новому елітному районі.

Перевагою житла у новобудовах є великий розмір квартир, індивідуальні системи опалення, зручні планування, можливість вибору поверху та багато інших факторів.

Статті

Переваги та недоліки купівлі квартири в новобудові

Переваги та недоліки купівлі квартири в новобудові

Сьогодні при виборі житла в Ужгороді все більше віддають перевагу квартирам в новобудовах.

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close