Сервіс по ремонту побутової техніки (6)

Запчастини для побутових приладів "Доктор Хаус"

м. Ужгород, Студентська набережна 10, офіс 1
+38 (067) 285-64-45, +38 (063) 647-59-47, +38 (050) 510-78-77
Зачинено
 Запчастини для побутових приладів "Доктор Хаус"

Авторизований сервiсний центр "Закарпатполiтех"

м. Ужгород, вул. Українська, 16
+38 (0312) 42-99-32, +38 (050) 430-82-44, +38 (067) 676-61-58
Зачинено
Авторизований сервiсний центр "Закарпатполiтех"

КЛІМАТІС

м.Ужгород, Грушевського, 27
Зачинено

Сервісний центр "MAX mobile ЗАКАРПАТТЯ"

м. Ужгород, вул. Минайська, 16д
Зачинено
Сервісний центр "MAX mobile ЗАКАРПАТТЯ"
Зачинено

Сервісний центр "Практика"

88000, Ужгород, Легоцького, 3
(0312) 65-55-55, моб. (050) 540-58-05

XXI століття – час, коли жодна людина не може уявити свого життя без побутової техніки. У кожному домі є незамінні електричні прилади, якими користуються кожного дня.

На жаль, вічного немає нічого, і будь-яка техніка через деякий час виходить з ладу, а перед нами постає вибір: покупка нового приладу чи ремонт? Більшість вибирають другий варіант. 

Якщо ви думаєте, що здійснювати ремонт побутової техніки не вигідно, то, швидше за все, ви помиляєтеся. Звичайно, є випадки, коли ремонт побутової техніки через високу вартість дійсно не буде виправданий. Та хороший майстер до початку робіт оцінить приблизну вартість ремонту вашої техніки з урахуванням роботи і витрат на запчастини. 

Ціна на ремонт побутової техніки складається з роботи майстра, вартості комплектуючих, рекламних витрат і т.д. Якщо ціна занадто низька, то, швидше за все, приватний майстер або майстерня економить на запчастинах або ж це рекламний хід і після закінчення ремонтних робіт вам доведеться викласти кругленьку суму. У випадку, коли ціна на ремонт по бутової техніки завищена, то це ще не говорить про якість сервісу та професіоналізм майстрів. Тому краще шукати «золоту середину». 

Такий сервісний центр в Ужгороді як « Практика» має величезний досвід у вирішенні будь-яких технічно складних завдань пов'язаних з ремонтом пральних машин, посудомийних машин, холодильників, мікрохвильових печей та інших видів побутової техніки. Сервісний центр «Coffeemachines» займається ремонтом кавового обладнання (еспресо кавоварок, кавових апаратів) будь-якої складності. В обидвох сервісних центрах вам забезпечать швидкий та якісний ремонт вашої побутової техніки. 

Статті

Види ремонту побутової техніки

Види ремонту побутової техніки

При постійному використанні будь-якого побутового приладу, з часом виникають поломки.

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися на сайті

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close